עורך דין רשלנות רפואית- רופא משפחה


פורסם בתאריך 27 בנובמבר 2011 – 18:59 | מאת admin

עורך דין רשלנות רפואית קובע כי רופאי משפחה האחראים לאבחון מחלות, נמצאים בסיכון מוגבר של תביעות רשלנות רפואית.

לרוב, רופא המשפחה הינו הראשון אליו אנו מגיעים עם בעיות וסימפטומים שונים. רופא המשפחה אמור לבצע הערכה אם מצבנו מחייב העברה דחופה לחדר מיון, או ביצוע צילומים כלשהם או שניתן להסתפק בתרופות.

במקרה של טעות באנמנזה- רופא המשפחה יכול למצוא עצמו אצל עורך דין רשלנות רפואית לשם הכנת כתב הגנה.

בגלל הערכה קלינית תלויה לעתים קרובות בדיקות אבחון, אבחון רופאים מוטלת האחריות ליידע מתייחס לרופאים כאשר תוצאות הבדיקה לגלות ממצאים דחופים או בלתי צפויים. על פי מאמר נבחר "פעילות CME החודש" במהדורה האחרונה של כתב העת של הקולג' האמריקני לרדיולוגיה ( JACR ), הצמיחה המהירה של בדיקות אבחון נראה הצבת הרופאים בסיכון גבוה יותר תביעות רשלנות רפואית עבור כשלים בתקשורת מבחן.

עורך דין רשלנות רפואית מציין כי על פי מחקר נמצא כי במהלך העשור האחרון לרופאים יש הורה מספרים בצורה דרמטית יותר של בדיקות אבחון. הם גם מצטטים מחקר הוכחת כי בין השנים 1996 ו 2003, תשלומים רשלנות הקשורים לאבחון עלתה בשיעור של כ -40.

הגורמים התורמים במקרים רשלנות הקשורים כשלים תקשורת כוללים, למשל, כישלון של רופאים וחולים לקבל תוצאות; עיכובים ממצאי הדו"ח: זמן אספקה ​​ארוך.

על פי הנתונים החוקרים מצאו כי התשלום הכולל שיפוי בכל התמחויות רפואיות עבור ארה"ב תביעות הקשורות שלושה סוגים של כשלי תקשורת למדו עלה מ 21,700,000 $ בשנת 1991 על 91,000,000 $ בשנת 2010. ניתוח רגרסיה לינארית של נתוני 1991-2009 עולה כי התקשורת תשלומי תביעות הקשורות מוגברת ברמה הלאומית בשיעור ממוצע של 4,670,000 $ בשנה.

באותה תקופה, נתונים NPDB הראו כי כישלון פרסים תקשורת היוו חלק הולך וגדל של סך פרסים של ארה"ב רשלנות לספקי כל. שיעור גדל פי 1.7, לעומת 0.93 בשנת 1991 ל 2.31 בשנת 2009.

עורך דין רשלנות רפואית מוסיף כי המחברים כותבים כי הופעתו של חצי אוטומטיות קריטי תוצאה מערכות הבדיקה וניהול עשוי לשפר את אמינות ההודעות, לשפר את תזרים העבודה, בטיחות החולה, במידת הצורך, לספק תיעוד משפטי. ד"ר גייל ממליצה כאשר תוצאות הבדיקה דיווח להתעורר, ארגוני הבריאות צריך מדיניות ברורה המגדירים את אחריות הדיווח מתייחס ספקי כדי להבטיח החולה מעקב.

המרכז הרפואי SUNY Downstate, שנוסדה בשנת 1860, היה בית הספר הרפואי הראשון בארצות הברית להביא את ההוראה מתוך באולם ההרצאות וכן מיטת החולה. מרכז חדשנות ומצוינות במחקר מתן השירות הרפואי, SUNY Downstate מרכז רפואי מורכב המכללה לרפואה, לסיעוד מכללות למקצועות הבריאות בנושא, בית הספר ללימודים מתקדמים, בית הספר לבריאות הציבור, בית החולים האוניברסיטאי של ברוקלין, ועל מתקדם ביוטכנולוגיה פארק ביוטכנולוגיה החממה.

SUNY Downstate מדרג ninth ארצית במספר הבוגרים שנמצאים בסגל של בתי הספר לרפואה אמריקאי. הרופאים עוד מתאמן בניו יורק סיימו את לימודיהם SUNY Downstate יותר מבית הספר בכל רפואיים אחרים.

לשאלות בנושא זה פנו אל: עורך דין רשלנות רפואית

לא ניתן להוסיף תגובה.