עורכי דין רשלנות רפואית מייעצים


פורסם בתאריך 5 בדצמבר 2011 – 17:57 | מאת admin

עורכי דין רשלנות רפואית שלום, ברצוני להתייעץ על מקרה של שתי חברות שלי בנות 30. תופעות הלוואי הן בדיוק כמו שפורסם בכתבה: דופק מואץ, תשישות, חוסר יכולת לעשות דברים, סחרחורות.ועייפות מוגברת.

כל אחת פנתה לרופאת המשפחה שלה וסיפרה לה על התופעות המדוברות.

אחת מהן הגיעה לבית החולים עם דופק מאוד גבוה והרגשה כללית רעה. בבדיקות בבית החולים עשו לה בדיקות ונתגלה כי הכל תקין.

כשפנינו פעם נוספת לכל אחת מהרופאות והתלוננו באשר לתופעות, פתאום כל אחת מהרופאות בשלושת קופות החולים אמרה כי אנו לא הראשונות שמתלוננות ושצריך לפנות לחברת התרופות. די מוזר ואף מצחיק כי חברת התרופות באמת תתרגש מכך שהסבל של התופעות מפריע בקיום חיי היום יום שלנו. הנחנו כי אנו האזרחים הקטנים לא יכולים להילחם נגד ענקית תרופות וכי בעצם אין מענה גם מצד קופות החולים, שמבחינתם זו אינה אשמתם ולכן חשבתי לשכור עורכי דין רשלנות רפואית.

זה נכון אין זו אשמתם אך עצמם היותם רופאים יש להם הכוח לעשות דבר.

אשמח מאוד אם תוכלי להנחות אותי מה עוד נדרש ולעדכנני.

לצערי משחקים בחיי אדם כאילו הם אינם שווים.

מטופלת באלטרוקסין החל מתחילת חודש יולי השנה.

רציתי לבחון את האפשרות להצטרף לתביעה הייצוגית ע"י עורכי דין רשלנות רפואית, התחלתי להשתמש בתרופה כאשר מעבר לתוצאות בדיקות הדם לא סבלתי כלל מתסמינים לתת פעילות של בלוטת התריס.

אך, מרגע התחלת השימוש בתרופה ועד היום, אני נמצאת במצב לא מאוזן והתסמינים החלו לתת אותותיהם.

התחלתי את הטיפול במינון של 100 מ"ג ליום, לאחר שבדיקות התקופתיות שעשיתי הראו שינוי דרסטי מאז תחילת הטיפול, הועלה לי המינון ל- 150 מ"ג, לאחר כחודשיים מתחילת הטיפול שוב התגלה כי הבדיקות שלי אינן טובות ועדיין לא הושג איזון ברמת ה- TSH שלי, נאמר לי להמשיך בטיפול עוד כחודש ולעשות בדיקה חוזרת. לאחר בדיקה התגלה כי רמת ה- TSH שלי ירדה לשפל עד כדי כך שהרופא אמר לי לקחת את הכדור רק 4 ימים בשבוע במקום שישה ולעשות בדיקה חוזרת בעוד כ- 8 שבועות.

במשך כל תקופה זו החלתי לסבול מעייפות שמנעה ממני לתפקד בשעות היום ובעבודה וכן ממצב רוח ירוד.

אשמח לדעת מהם סיכויי להצטרף לתביעה של עורכי דין רשלנות רפואית ולספק כל בדיקה רפואית רלוונטית.

לא ניתן להוסיף תגובה.